Sportcentrum Litomyšl

Bowling

Naše bowlingová hala nabízí hru až pro 32 hračů na 4 bowlingových drahách s provázkovou technologií stavění kuželek. (8 hráčů na jedné dráze)

Moderní zázemí bowlingové haly Vám poskytně skvělé podmínky pro vaši hru, je ale také ideálním místem pro pořádání podnikových a společenských akcí, večírků, narozenin a jiných oslav. Nabízíme i možnost objednání občerstvení pro vaši akci.

Bowlingové boty k zapujčení.

 

   

   

Free shipping replica luxury watches.navigate to this site cozyfine.get more exitreplica.Homepage https://www.stunwatches.com/.Going Here relojes imitacion.review rolexreplika.our website https://luxuryrichardmille.com/.view it now https://shopswisswatches.com/.visit our website 1:1 replica watch.find best place to buy replica watches.With Fast Delivery https://www.drugswatches.com.other broadbandwatches.Read More Here watch replicas USA.check this link right here now ipatekphilippe.com.60% off omega replica watches.Ladies https://www.showfranckmuller.com.Check This Out vacationwatches.com.pop over here noob factory.Huge Discounts replica bell and ross watch.